Tu jest Wasze miejsce :) Witajcie

WARSZTATY online mojego autorstwa służą do nauki , NIE DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY . Każdy kto z nich korzysta powinien o tym wiedzieć :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i kursów , chroni je prawo autorskie w/g prawa obowiązującego w Polsce.
Zanim to zrobisz :
Spytaj o zgodę na ich udostępnienie.

Osoby z poza granic Polski : wstawiając kursy na stronach i portalach proszone są o szanowanie mojej pracy i dodanie linka do mojego bloga ,źródła zdjęć!!

sobota, 17 listopada 2012

Mikołaj stroik na drzwi

Aby wykonać mikołaja ,zaczynasz od 4 rurek i składasz je jak gwiazdę , najlepiej zacząć od góry stożka jak choinka ale od góry. Bierzemy jedną rurkę , zginamy w pół i zaczynamy plesć od góry.Ja miałam większość rurek pomalowanych wcześniej na czerwono w/g kursu jaki Wam wykonałam,gwiazdę umocowałam szpilką do stożka.Łatwiej jest tak zacząć,po ok 5cm plecenia , w pionowe rurki wkładasz druty , długość u mnie to dwie rurki połączone drutem , więc duży będzie księżyc.

Pleciemy jak kosze splotem ósemkowym czyli rurka w pół , łapiemy jedną pionową i pleciemy jak w wózku czy samochodzie:)kursy wcześniejsze..

Pleciemy w dół kształtując księżyc:
 ukształtuj księżyc , masz druty w środku więc ułatwioną pracę:))

i do końca, ja nie przykładam się na końcu :) bo całość w kolorze białym okleimy:))

Malujemy na czerwono lub jak robisz jak ja z gotowych czerwonych rurek , pomaluj tylko drobne białe elementy przy zgięciach rurek. Ja pomalowałam:))) księżyc schnie .... jutro II część:))

http://aniainspiruje.blogspot.com/search/label/kurs%20skr%C3%B3cony-miko%C5%82aj%20na%20drzwi%20cz%20II

8 komentarzy:

 1. Nie mogę się napatrzeć :) Na prawdę wspaniały stroik. Muszę koniecznie go zrobić :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. PIĘKNIE , PIĘKNIE BRAWO KORCI MNIE BARDZO TEN MIKOŁAJ CHYBA SPRÓBUJE

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie , pięknie korci mnie bardzo ten mikołaj dziś zrobiłam pierwszą choinkę wyszła nawet nieźle zachęciłam się i zrobię jeszcze mikołaja

  OdpowiedzUsuń
 4. TO jest cudne - jak pozwolisz to zgapię od Ciebie to cudeńko na przyszłe święta - jesteś strasznie utalentowana. Gratuluję i podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, nie wiem do końca o co chodzi ale Mikołaj bombowy :D

  OdpowiedzUsuń